اعطای گواهینامه کیفیت بدون مجوز استاندارد فاقد اعتبار است

مهلت ثبت نام در چهاردهمین دوره جایزه ملی کیفیت ایران تمدید شد
مرداد ۴, ۱۳۹۶
فراخوان ثبت نام جایزه ملی کیفیت غذا
شهریور ۸, ۱۳۹۶
نمایش همه

اعطای گواهینامه کیفیت بدون مجوز استاندارد فاقد اعتبار است

سازمان ملی استاندارد ایران به موجب مصوبات شورای عالی استاندارد تنها متولی سیاستگذاری و اجرای فرآیند ارزیابی ملی کیفیت از نظر حاکمیت در بنگاه های تولیدی و خدماتی اعم از دولتی، خصوصی و تعاونی در کشور است و اعطاء گواهینامه اهتمام به کیفیت، تقدیرنامه اشتهار به کیفیت و تندیس ملی کیفیت در رده های ملی و دستگاهی فقط از طریق مجوز این سازمان انجام می شود.

همچنین این فرآیند ملی با همکاری دستگاههای حاکمیتی و تشکل های ملی مرتبط و بر اساس نظام نامه مدون و مصوب با عنوان جایزه ملی کیفیت در روز ملی کیفیت ( ۱۸ آبان ) برگزار می شود صورت می گیرد.

جهانبخش سنجابی شیرازی، معاون ارزیابی کیفیت سازمان ملی استاندارد ایران در همین زمینه اعلام کرد: همایش ، سمینار و جشنواره های متفرقه به منظور اعطاء گواهی، لوح، جایزه و تندیس با عناوین مرتبط با کیفیت نظیر «اهتمام به کیفیت» ، «تعهد به کیفیت » و موارد مشابه، هیچ گونه ارتباطی با سازمان ملی استاندارد ایران نداشته و از نظر این سازمان فاقد هر گونه اعتبار می باشند.
گفتنی است: سازمان ملی استاندارد ایران پیگیرد قانونی برگزار کنندگان که زمینه شبهه و اغفال مصرف کنندگان را فراهم می نماید را برای خود محفوظ می داند
https://goo.gl/UtNNjN