جایزه ملی کیفیت ایران، تنها جایزه رسمی در زمینه کیفیت است

جایزه ملی کیفیت به عنوان تنها جایزه رسمی،ملی و قانونی کشور در زمینه کیفیت است
مارس 4, 2019
آغاز ثبت نام فرایند شانزدهمین دوره جایزه ملی کیفیت ایران
آوریل 7, 2019
نمایش همه

جایزه ملی کیفیت ایران، تنها جایزه رسمی در زمینه کیفیت است

معاون ارزیابی کیفیت سازمان ملی استاندارد ایران، خطاب به تمامی فعالان اقتصادی، تولیدکنندگان، ارائه کنندگان خدمات، شرکت های تجاری و بازرگانی و تعاونی ها، گفت: از اتکاء به جوایز متفرقه فاقد اعتبار و بی پایه و اساس که حاصلی جز اتلاف منابع ندارد، پرهیز کنید.

مسلم بیات با بیان اینکه جایزه ملی کیفیت ایران، تنها جایزه رسمی کشور در زمینه کیفیت و تعالی است افزود: بر اساس قانون، جایزه ملی کیفیت ایران به عنوان تنها جايزه رسمي، ملی و قانونی کشوردر زمينه كيفيت است كه لزوم دريافت تنديس زرین آن از دست عالي ترين مقام اجرايي كشور مصوب شده است.

معاون ارزیابی کیفیت اظهار داشت: سازمان ملی استاندارد ایران به عنوان مسئول تدوین و اجرای نظام ملی کیفیت در کشور، همه فعالان حقوقی در عرصه کسب و کار، تولید، تجارت و ارائه خدمات در کشور را به توجه و مشارکت در فرآیند ارزیابی جایزه ملی کیفیت ایران دعوت کرد.

وی با اشاره به برگزاری پانزدهمین دوره ارزیابی کیفیت با حضور مقامات عالی کشور تصریح کرد:  اين جايزه با مسئولیت قانونی سازمان ملي استاندارد ایران و با مشاركت جدي وزارتخانه ها و سازمانهاي حاكميتي به منظور جاري نمودن مديريت كيفيت اثربخش و دستيابي به موفقيت پايدار بنگاههاي توليدي و خدماتي در كشور پايه گذاري شده است و هر سال از برگزيدگان در روز ملي كيفيت ( 18 آبان ) تقدير به عمل مي آيد. 

 وی با بیان اینکه دبیرخانه جایزه مستقر در معاونت ارزیابی کیفیت این سازمان پاسخگوی سوالات مرتبط است یادآور شد: فرآیند ثبت نام و ارزیابی در چارچوب مصوبات شورای سیاستگذاری جایزه ملی کیفیت ایران در وبگاه رسمی جایزه ملی کیفیت ایران به نشانی (www.inqa.org) انجام می شود.